Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Coffee table 10695130



*

nr 1069 5130


COFFEE TABLE

Teak, length: 80 cm, width: 80 cm, height: 58, 1950s/1960s,


Teak, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 58, 50/60-tal


Estimate:

600

Sold:

SEK 250

Auction date:

Monday November 14 2016
at 18:16:51


  • Bid history
Time Bidder Bid
14/11 14:10:35 1      200 kr
14/11 14:12:22 2      150 kr
14/11 14:12:22 1      200 kr (Robot)
14/11 14:12:52 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord teak teakmöbler trä
  • 6769 BENCH
    Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 19:50
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:45
  • 6703 Brevklämma
    i form av en anka, England, London,
    Present: SEK 600

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:17




Ladda ner broschyr